Seminarium eksperckie | “Wspieranie rozwoju małych jednostek wytwórczych OZE przy udziale środków publicznych na szczeblu lokalnym”

SEMINARIUM EKSPERCKIE:

Zapraszamy na seminarium eksperckie: Wspieranie rozwoju małych jednostek wytwórczych OZE przy udziale środków publicznych na szczeblu lokalnym, które odbędzie się w Gdańsku w dniu 7 lutego 2019 r. Seminarium poprowadzi Magdalena Porzeżyńska – doktor nauk prawnych i radca prawny specjalizujący się w polskim oraz europejskim prawie energetycznym, ochrony środowiska, oraz pomocy publicznej. Tematyka seminarium obejmuje:

– przegląd i analizę obowiązujących regulacji prawnych dotyczących wsparcia małych jednostek wytwórczych (małych instalacji, mikroinstalacji i prosumentów) na gruncie prawa krajowego i prawa UE
– omówienie roli samorządu terytorialnego w procesie zapewnienia rozwoju odnawialnych źródeł energii (ze szczególnym uwzględnieniem zadań własnych gminy, zagadnień energetyki rozproszonej i klastrów energii)
– przegląd istniejących instrumentów wsparcia produkcji energii ze źródeł odnawialnych wykorzystywanych na poziomie lokalnym
– omówienie studiów przypadku.

Termin, czas trwania:

7 lutego 2019 r., godz. 9.30- 14:30

Zapisy i kontakt:

Wszelkie informacje na temat seminarium eksperckiego dostępne są pod mailem: mariusz.szyrski@im.edu.pl

Koszt udziału w seminarium w kwocie 200 zł obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwę kawową, dokumenty poświadczające udział w seminarium.

Opłatę za seminarium eksperckie należy uiścić na konto Instytutu Metropolitalnego: 74 2030 0045 1110 0000 0403 7950 maksymalnie na 3 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz nazwę seminarium.

Zapisy na seminarium eksperckie możliwe są przez FORMULARZ:

Wszelkie informacje szczegółowe dostępne są na stronie seminarium pod linkiem: http://osrodekszkoleniowy.im.edu.pl/wspieranie-rozwoju/
تور استانبول